Notice: Undefined variable: eventyear in /var/www/vhosts/curlingzone.com/ontariocurlingtour.com/global.php on line 34
(3: )(2: )(4: )(5: )(6: )(7: 2024) European Curling Championships C-Division -- Ontario Curling Tour
 
HOME  -|-  SCHEDULES (MEN | WOMEN)  -|-  TEAMS (MEN | WOMEN)  -|-  MONEY LIST (MEN | WOMEN)  -|-  ORDER OF MERIT (MEN | WOMEN)  -|-  NEWS  -|-  PHOTOS  -|-  LOGIN
 
 
      European Curling Championships C-Division
    Apr 29 - May 6, 2023 | Dumfries, Scotland -- Purse: TBA
 
  Home News Teams Draw PlayoffsScores Statistics Contact Admin  
 
 
SPONSORS
 
STREAMING
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Matt Lukas vs.
Alberto Skendrovic
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Gabor Bor Zelinka
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Josep Garcia vs.
Eduard Nikolov
Draw 16 Wed, May 3 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Konrad Stych vs.
Matt Lukas
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Alberto Skendrovic vs.
Giorgi Jeiranashvili
Draw 14 Tue, May 2 -- 2:00pm
Gabor Bor Zelinka vs.
Eduard Nikolov
Draw 8 Sun, Apr 30 -- 2:00pm
Josep Garcia vs.
Alberto Skendrovic
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Gabor Bor Zelinka vs.
Matt Lukas
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Alberto Skendrovic vs.
Alexandros Arampatzis
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Josep Garcia
Draw 6 Sun, Apr 30 -- 5:00am
Eduard Nikolov vs.
Konrad Stych
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Konrad Stych vs.
Josep Garcia
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Giorgi Jeiranashvili vs.
Eduard Nikolov
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Gabor Bor Zelinka vs.
Alberto Skendrovic
Draw 3 Sat, Apr 29 -- 9:30am
Alexandros Arampatzis vs.
Matt Lukas
PRIZE PURSE
1.   Nikolov, Eduard $8 
2.   Lukas, Matt $7 
3.   Stych, Konrad $6 
4.   Zelinka, Gabor Bor $5 
5.   Garcia, Josep $0 
5.   Skendrovic, Alberto $0 
7.   Arampatzis, Alexandros $0 
Statistics
| PF/G | PA/G | HE | FE | SE |
 
    SCOREBOARD
Eastern Time (ET)
 
    RECENT POSTS
Post New Thread | View Forum

 
    SCOREBOARD
Greenwich Mean Time (GMT)
 
    CHAMPIONS
2019 Shingo Usui Kitami, JPN
2018 Shingo Usui Kitami, JPN
 
 
 
Ontario Curling Tour 2001-2018, CurlingZone, all rights reserved.